Profesjonalne pośrednictwo handlowe

świadczone przez działającą on 2004 roku na polskim rynku naszą firmę to coraz częstsza, bardzo skuteczna forma współpracy. Decyduje się na nią wielu właścicieli firm handlowych, sprzedażowych, a także osoby prywatne, prowadzące działalność gospodarczą, które zajmują się sprzedażą towarów czy usług. 

Nasza firma połączyła już wiele firm w tym czołowe ogólnopolskie organizacje w wielu branżach. Pomagamy firmom sprzedającym w modelu B2B w zwiększaniu przychodu poprzez profesjonalne doradztwo i konsulting, używając najnowszych metod sprzedaży i zarządzania.

Zapraszamy do współpracy:

Rozpoczęliśmy działalność już w 2004 roku, i od tamtej pory dostarczamy wysokiej jakości usług w sektorze biznesu. Od tego momentu ukończyliśmy wiele różnych – niesamowitych projektów dla największych firm w Polsce.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty i zostać partnerem i beneficjentem Bizneslink zapraszamy do kontaktu z nami.

Aby zwiększyć zasięgi dla swoich usług i wyłącznie skoncentrować się na core biznesie Twojej Firmy skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Wiemy, że ciężko spotkać dwie firmy na rynku, które miałyby problem dokładnie w takim samym obszarze. Przez wiele miesięcy szukaliśmy sposobu na to, aby skutecznie podnosić przychód naszych klientów, pomimo tego, że różnią się istotnie między sobą. Finalnie wypracowaliśmy procesy, które skutecznie pomagają w sprzedaży.

Zawsze staramy się by początkiem współpracy był punkt zero, którego najważniejszymi założeniami są:

  1. Zrozumienie celów, stawianych przed swoją firmą.
  2. Wspomaganie by w/w cele były odpowiednio opisane i współgrające ze sobą.
  3. Mapowanie procesów – konsultant spędza czas z zespołami, które są w projekcie.
  4. Stworzenie dokładnego, wspólnego planu działań – rozwiązań na zauważone problemy.

Pozwala to zweryfikować możliwości zawiązania płynnej i owocnej a przede wszystkim efektywnej współpracy z klientami na każdym etapie działań. Doradztwo w tym zakresie to jedna z usług, w której takie dopasowanie jest bardzo istotne.

Koszty naszego doradztwa są skalkulowane tak, aby były rentowne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów znajdują się nawet działalności gospodarcze, kilkuosobowe firmy czy korporacje, które dzięki naszej usłudze w sposób świadomy budują przewagi konkurencyjne oraz swoją pozycję na rynku.

Jeżeli chcesz poznać koszty doradztwa dla swojej firmy, zamów konsultację i opowiedz nam o sytuacji, którą próbujesz rozwiązać. Strony podpisują umowę, która reguluje zakres pośredniczenia agenta handlowego. Usługi mogą dotyczyć zarówno handlu jak i świadczonych usług.

Kontakt